درباره curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd

قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd امروز دلار است و حجم معاملات روزانه آن دلار می‌باشد. تغییرات 24 ساعت گذشته آن درصد است. در حال حاضر curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd در بازارهای جهانی است و دارای حجم بازار دلار است.

دلیل اختلاف قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd دیجی کوینر با صرافی‌های مختلف

اختلاف قیمت رمز ارزها اتفاقی طبیعی است. اگر شما در همین لحظه قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd را در صرافی‌های مختلف چک کنید متوجه این اختلاف قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd می‌شوید. نه تنها قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd متفاوت است بلکه در مورد رمز ارزهای دیگر نیز صدق می‌کند.

دلیل اصلی این اختلاف قیمت، نسبت عرضه و تقاضای هر رمز ارز در لحظه در آن صرافی است. حال این سوال پیش می‌آید که چطور این اختلاف قیمت توجیح پذیر است و چرا نباید از یک صرافی با قیمت پایین تر خرید کنیم و در صرافی دیگر با قیمت بالاتر به فروش برسانیم؟

این امر امکان پذیر نیست چون قیمت‌ها به طور لحظه‌ای تغییر می‌کنند و احتیاج به سرعت عمل فوق‌العاده‌ای دارید و حتی اگر شما به این سرعت به هر طریقی (ساخت روبات خرید و فروش) برسید باز هم کارایی ندارد. اولا قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd انقدر تفاوت ندارد که ارزش این حجم از تلاش را داشته باشد و دوما کارمزدی که صرافی‌ها برای خرید و فروش از شما کم می‌کنند این امر را غیر ممکن می‌کند و اگر دست به این کار بزنید با کارمزد دریافتی صرافی‌ها ضرر نیز خواهید کرد.

دیجی کوینر قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd را از صرافی‌های مختلف جمع آوری کرده و میانگین قیمت curve-fi-ydai-yusdc-yusdt-ytusd در کل بازار رمز ارزها را نمایش می‌دهد.

نظرات

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
Inline Feedbacks
View all comments