رسانه دیجی کوینر

دیوانه وار با شما هستیم

بیش از پنج سال است که در زمینه رمز ارزها و بازارهای مالی فعالیت میکنیم. تجربه این سال ها به ما نشان داده است که رمز ارزها و سرمایه گذاری در بازارهای مالی نقش کلیدی در افزایش سرمایه مالی علاقه مندان به این حوزه را داشته است.

متاسفانه در این بازار افراد ناآگاه و کم دانش و موسسه های غیر معتبر با انتشار محتواهای آموزشی اشتباه و تعیین استراتژی های بی پایه، سرمایه مردم و علاقه مندان به این حوزه را به باد داده اند. به همین دلیل دیجی کوینر با توجه به تجربه چندین سال خود بر این شد که با ارائه نقشه راه و تعیین استراتژی های برتر دنیا و ترجمه مقالات و ارائه آموزش های با کیفیت بر اساس شاخص های جهانی، گامی هر چند کوچک در بهبود کیفیت دانش مردم عزیز ایران در بازارهای مالی و رمز ارزها بردارد.

قاموس دیجی کوینر

همه ی چیزهای خوب در اطراف شما هستند کافیست خوب ببینید. رشد و موفقیت یک مجموعه فقط با هزینه های تبلیغاتی و وعده های بزرگ اتفاق نمی افتد. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما مشتری های خود را به چشم انسان های واقعی ببینید. رشد و پیشرفت فقط زمانی اتفاق می افتد که شما دانش و انرژی خود را برای بهتر کردن زندگی این انسان ها بگذارید.

مجموعه دیجی کوینر قصد دارد همراه با شما فصلی نو را در بازارهای مالی و رمز ارزها آغاز کند. دیدگاهی خلاقانه که از علاقه مندان به این حوزه می خواهد دیدی طولانی مدت داشته باشند. یک بار برای همیشه از آموزش های زود گذر و تبلیغات دروغین آموزش های اینترنتی بگذریم و از مفاهیم پایه شروع به یادگیری کنیم.

رسالت ما

ساخته شده توسط تفکر ایرانی. مجموعه دیجی کوینر بر آن است که با گردآوری مقالات معتبر و محتواهای آموزشی، اخبار و اتفاقات روز تاثیر گذار مربوطه و ترجمه و باز نشر آنان و ارائه تحلیل های کاربردی و جامع محیطی بر پایه دانش ایجاد کند. همچنین با برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی در زمینه رمز ارزها و بازارهای سرمایه قصد داریم جامعه ایرانی را با بازارهای جهانی و کسب در آمد از این بازارها را با کمترین ضرر و آسیب آشنا کنیم.

تیم دیجی کوینر

بزرگتر فکر کن. تیم دیجی کوینر متشکل از افراد آگاه و علاقه مند به یادگیری است که هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنند. دانش و تخصص چیزی نیست که در مجموعه دیجی کوینر فقط در اختیار عده ای محدود قرار داشته باشد و همه اعضای تیم دانش و تخصص لازم و آموزش کافی را دیده اند.